ANASAYFA | BİYOGRAFİ | HABERLER | BASINDAN | FOTOGALERİ | İLETİŞİM
 


 


HABERLER >


MESKOP Başkanı Veysel Sarı ve Yönetimi güven tazeledi | Veysel SARI | Resmi Web Sitesi
 
MESKOP Başkanı Veysel Sarı ve Yönetimi güven tazeledi...
 
Kısa adı MESKOP Olan SS. 11 No’lu Mersin-Erdemli-Silifke taşıyıcılar kooperatifi olağan genel kurulunu yaptı. Başkan Veysel Sarı ve yönetimi tüm üyelerin oylarıyla güven tazeledi....
 

Her yıl mali, 4 Yılda birde seçimli genel kurul yapan MESKOP olağan genel kurulu önceki güm Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası toplantı salonunda yapıldı.

Başkan Veysel Sarı’nın kongreyi açan konuşmasından sonra kongre divanı oluşturuldu ve kongre divan başkanlığına oy birliği ile İbrahim Çetinkaya getirildi.

Divanın oluşturulmasından sonra tüm şehitler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve istiklal marşı okundu.

Faaliyet ve hesap raporlarının Başkan Veysel Sarı tarafından okunup 105 kongre üyesinin tamamı tarafından ibra edilmesinden sonra seçimlere geçildi.

Kongreye katılan üyelerden gelen talep üzerine yönetimde her hangi bir değişikliğe gidilmemesi istendi ve yapılan oylama sonunda Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı Başkanlığında oluşan yönetime Halit Şimşek, Harun Sarı, Hanifi Cihan, Mustafa Darıcı, Eyüp Duran, Mustafa Demirbaş, Özcan Özer, Osman Barutçu tekrar yönetim kurulu üyeliklerine seçildi. Denetim kurulu üyeliklerine ise oy birliği ile Erhan Kaya, Sedat Sezer ve Hasan Uyar getirildi.

Başkan Veysel Sarı yaptığı teşekkür konuşmasında ise şunları söyledi. “

İşimiz olan yolcu taşımacılığı çok incelik ve hassasiyet isteyen bir iştir. Tüm çalışanlarımızın hedef kitlemiz olan yolcularımıza karşı olabildiğince kibar ve insani duygularla yaklaşmanızı diliyor ve bekliyorum. Bir süredir, yolcularla olan diyaloklarınız tüm araçlarımıza taktığımız kameralar aracılığı ile an be an görülmektedir. MESKOP olarak kural dışı davranışlarda bulunanların bizinle ilişiği derhal kesilecektir. Bunun yanı sıra tüm araçlarımızın yönetmeliklere uygun hale getirilmesi için üyelerimizle olan iyi ilişkilerimizde  artarak sürecektir. Tüm araç sahibi ve sürücülerine kazasız, belasız günler diliyorum” dedi.